Home > Zboží > Jedinečný alkohol od lokálních výrobců

Jedinečný alkohol od lokálních výrobců

Máte rádi alkoholické nápoje, jejichž chuť vás pohladí po jazyku? V dnešní době máte možnost vybrat si jakýkoliv alkohol v podstatě z celého světa. To, že alkohol pochází ze zahraničí ale vůbec neznamená, že vám bude chutnat a že je kvalitní. U nás najdete mnoho výrobců, a za každým z nich si osobně stojíme. Velice rádi podporujeme lokální výrobce, kteří si vybudovali svou firmu sami, a kde vyrábí kvalitní a poctivé pálenky a další destiláty. Nejraději máme tradiční výrobce s duší. Jedním z takových výrobců je Lihovar Lžín Lihovarek.

lahve alkoholu

V čem je výjimečný?
Nejprve vyráběli líh z brambor, a až později se zde začal vyrábět alkohol z ovoce. Současní majitelé vyrábí nejlepší destiláty z jižních Čech. nevěříte? Ochutnejte, budete velmi příjemně překvapeni, jak skvěle může chutnat obyčejná pálenka.

Ochutnejte něco výjimečného – třeba luxusní datlovici. Musíte uznat, že s pálenkou vyrobenou z datlí se často nesetkáte. Její chuť je jemná, a bude chutnat ženám i mužům. Jemné tóny datlí dostanou každého.
V nabídce mají i klasické destiláty, jako je hruškovice nebo třešňovice. To jsou destiláty, které také nenajdete všude. A co pak teprve taková vínovice? Že jste o ničem takovém nikdy neslyšeli? Pak je asi načase ji vyzkoušet.

alkohol na baru

Luxusní destiláty z lokálních pálenic jsou skvělým dárkem, který potěší při každé příležitosti. Máte rádi flambování? Neobvyklé destiláty dochutí flambovaný pokrm, a oslní každého strávníka. Různé druh alkoholu se používají v kuchyni zela běžně, a to jako součást receptu. S alkoholem se například peče maso, nebo se přidává do dezertů. Vyzkoušejte takový recept i vy, a pozdvihněte své kuchařské umění.
Na našem e-shopu najdete velké množství různých výrobců alkoholu od whisky až po pivní pálenky. Jakmile vyzkoušejte alkohol z naší nabídky, už nikdy nebudete chtít pít nic jiného.