Home > Zboží > Nová domácnost vyžaduje novou elektroinstalaci

Nová domácnost vyžaduje novou elektroinstalaci

Vypínače. Pro někoho zcela neatraktivní kus elektroinstalace, pro někoho naopak možnost, jak interiér ozvláštnit a udělal jej jiným, než jsou všechny okolo. Pokud byste se podívali na sortiment značky Schneider Electric, divili byste se, kolik zajímavých produktů zde můžete najít. Nejde přitom o klasické vypínače, jak je všichni znají, ale také o zajímavé produkty, které svou podstatou někde zcela jinde než nudné, bílé vypínače ze sortimentů hobby marketů.
znak vypínače

Mějte jasno v tom, co chcete

Když je vaším cílem značka Schneider Electric, musíte vědět, že kupujete to nejlepší, co v dané kategorii můžete získat. S tím jsou spojené určité vlastnosti těchto produktů, se kterými můžete počítat:
Přiměřené ceny
Bohatý sortiment
Možnost odborného poradenství
Schneider Electric ví, že zákazníci jsou to, co udržuje firmu na živu, a proto se snaží se zákazníky udržovat kontakt, a to i prostřednictvím zajímavých produktových řad. Příkladem také řady může být například Unica, která je považována za velmi příjemný základ, který můžete umístit do jakéhokoliv interiéru. I v tomto sortimentu si můžete vybrat různé vypínače Schneider, které budou fungovat přesně tak, jak mají.
osvětlení místnosti

Váš interiér, vaše rozhodnutí

Abyste se však nedivili tomu, že na trhu je tolik různých produktových řad a vy byste si měli vybrat právě řadu Unica. Tato produktová řada je oblíbená napříč všemi kategoriemi zákazníků, neboť poskytuje velmi kvalitní základ, který je však obohacen o různé podpůrné produktové řady. Díky těm můžete využít například rámeček z řady Unica a doplnit jej o výplň z nějakého jiného sortimentu. Je proto zajištěna stoprocentní kompatibilita, která vám určitě udělá radost. Navíc vám umožní vytvořit kombinace, které ve své okolí nenajdete. I to je určitý benefit oproti klasickým sortimentům, kde máte na výběr mnohdy jenom jeden typ produkty o malém počtu barev.