Home > Zboží > Nekonečné sezení a válení se po pytli

Nekonečné sezení a válení se po pytli

Sedací pytle a vaky mají neuvěřitelné možnosti. Jsou nejlepší volbou do dětských pokojíčků, ale oslníte s nimi také v obývacím pokoji, můžete si s jejich pomocí vytvořit útulné prostředí v ložnici, nebo je vzít k bazénu na zahradu! Navíc se dají použít jakýmkoliv způsobem. Můžete na nich klasicky sedět, jsou dostatečně velké a prostorné, takže se na jeden pytel posadí klidně i dva lidi, dále se vyrábí v různých barevných kombinacích, což znamená, že se zde jistě pro každého něco najde a v neposlední řadě na nich můžete po rozložení také ležet.

sedací vak

Seďte vzpřímeně, ležte, válejte se po pytli, nechejte děti, ať si z nich vytvoří loď nebo prostor pro hraní. Nemusí sedět nebo ležet na zemi, ale mohou se válet po pytli, to děti zbožňují. Dopřejte jim kvalitní místo pro jejich herní radovánky. O vak se můžete opírat nebo sedět hlavou vzhůru či hlavou dolů, meze se nekladou! Využít je můžete podle vlastní potřeby. Dokonce jsou vhodné také na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitních nepromokavých materiálů a nevsakují vodu. Což můžete klidně vyzkoušet a můžete pytel položit klidně i do bazénu na hladinu. Bude plout, protože je naplněn polystyrenovými kuličkami https://www.beanbag.cz/.

  • Buďme upřímní, pytle a sedací vaky jsou vhodné právě na sezení, ležení nebo laškování. Děti je milují, protože se na nich vydovádí, ale mohou je použít také na sezení u počítače, nebo když si čtou knížku. Uvelebte se s dětmi do pohodlného a přítulného vaku, který vám poskytne dostatek prostoru pro vás i vaše děti. Jakmile usnou, klidně je můžete nechat odpočívat do té doby, než se vzbudí. Materiál je velice příjemný, netlačí, neškrábe a není škodlivý, proto si můžete být jistí, že jsou v tom správném náručí, a když to zrovna nebude to vaše, může to být náručí sedacího vaku.

Obývací pokoj, ložnice, zahrada

Nejenom do dětských pokojíčků, ale také do obývacího pokoje, ložnice nebo na zahradu můžete použít právě sedací pytle a vaky. Navíc mají krásné barvy. Varianta DUO obsahuje z jedné strany jeden typ barvy a z druhé strany úplně jinou barvu! Díky tomu můžete volit strany pytle podle své nálady!

vak

  • Každý den můžete mít jinou barvu! Měňte podle nálady nebo podle oblíbenosti. Barvu si můžete zvolit hned z několika různých krásných možností, proto se produkty skvělé kombinují svou barvou do dětských pokojíčků, do obývacích pokojů i do ložnic.