Home > Zboží > Nejlepší laser zábava

Nejlepší laser zábava

Pokud vás zajímá právě tohle, tak bychom vám tohle všechno chtěli představit. Přijeďte za námi do našeho skvělé a luxusního lazerfun domu, kde najdete zábavu. Domluvte se s kamarády, firemními kolegy nebo s rodinou a vyberte si arénu, do které byste chtěli jít a kde byste chtěli svést svůj boj. Můžete si zde objednat i pivko a další nápoje, takže se nebojte, občerstvení je zde také zajištěno. Pokud jste zkušenější hráč a již jste u nás byli a chtěli byste zkusit ještě něco nového, co je už pro pokročilé hráče, tak jsme pro vás vynalezli novou hru https://www.lazerfunpraha.cz/cs/hra/team-death-match-se-stitem které vás jistě osloví.

labyrint (55)

Hra je podobné té klasické, akorát jsou hráči http://www.falesni-hraci.cz/ ještě vybavení štítem, takže se mohou bánit a není ta snadné je trefit, tak o tomhle všem popřemýšlejte a dopadne to skvěle. Navíc máte ještě omezenou munici na celou hru, takže nejde jenom tak plýtvat střelami a podobně, takže v tomhle ohledu to bude složitější, bude to na delší dobu a bude se vám to moc líbit. Je to složitější, ale to pro pokročilé hráče to bude větší výzva, které se zkuste u nás postavit.

IMG_8139

Tip na výlet

Pokud hledáte tip na výlet a nechcete klasicky do zoologické zahrady a podobně, tak tohle bude zábava, která vás bude ve všech směrech bavit, to si pište. Rozhodněte se ještě hned dneska a dopadne to skvěle. Všechno bude skvělé a bude se vám to moc líbit, tak se nebojte a udělejte tohle všechno ještě hned dneska a bude to prostě geniální. Vybírat si můžete z naší nabídky cokoliv, co budete chtít. Dopadne to skvěle a bude to prostě jedinečné řešení. Čím rychleji se rozhodnete, tím to bude prostě lepší a jednodušší. Zavolejte nám ale dostatečně dopředu a objednejte si místo nebo to udělejte přes náš online rezervační online portál, kde se můžete přihlásit a vybrat si termín a místo a počet lidí a podobně.