Home > Zboží > Sacharidová dieta a její vliv na naše zdraví a na naše tělo.

Sacharidová dieta a její vliv na naše zdraví a na naše tělo.

Hromada diet a žádná není stále ta pravá pro vás? A co takhle zkusit sacharidovou dietu? Nebo snad nechcete žádnou ani vidět? Zavítejte k nám! Každý zkoušel, alespoň jednou ve svém životě nějakou tu dietu. Od těch drastických po ty lehčí. Jenomže jak to vše nakonec dopadlo? Naprosto katastrofálně? Ano u některých jedinců se tak můžete navíc setkat s opačným efektem což je nabírání jednou tolik. Proč se to vlastně, ale děje. Naše tělo je velmi chytré a rychlé, a kdo pravidelně nejí a najednou začne radikální změnu tak se dostaví okamžitá reakce. Vyjídáte po večerech vaší lednici které si přes den ani nevšimnete, protože jste na homeofficu?

žena

Tělo zpozorní a začne si ukládat zásoby na horší časy, protože moc dobře ví, že ho čeká zase hladovění. Jenže vám se to nezamlouvá a snažíte se tak dále razantně zhubnout. Je zbytečné, abyste se na sebe zlobili a rozčilovali se. Sacharidová dieta je nápomocná pokud máte problém se zánětem v těle? I to je možné, protože kdo přijímá velké množství jednoduchých cukrů ať to jsou už cukrovinky, nanuky, moučníky apod. Poté se v našem tenkém střevě přemnoží bakterie a na scénu přichází zánět. Tato dieta tedy zabraňuje přísunu jednoduchých sacharidů tedy cukrů a tím je i vhodná pro vaše lepší trávení. Špatně se také mohou vstřebávat živiny, a vy si tak marně lámete hlavu čím to je. Ano opět mluvíme o cukrech. Naše babičky, prababičky, ale také i naše rodiče měli trochu jinou stravu než my. Navíc sedavé zaměstnání v dnešní moderní a uspěchané době tomu také nepřidá.

kámen

Raději si po práci zajdeme do fitka než bychom se prošli na čerstvém vzduchu a načerpali ztracenou energii právě v přírodě. Proto je dobré do svého dne přidat i nějaký ten pohyb, určitě si tak najdete na sebe 15 minut. Malá procházka ještě nikomu neuškodila a ani vám neuškodí. Kdo se navíc stravuje pravidelně a zdravě má velký náskok proti ostatním. Chcete ještě ke všemu nabrat svaly? Co vyzkoušet náš protein? Ať už budete za volantem nebo na pracovním jednání, popíjet jej můžete kdekoliv a nebudete tak strádat. Je to tedy na vás jestli je pro vás jasná volba sacharidová dieta https://goodly.cz/diety-vs-hubnuti-pri-beznem-stravovani/ nebo ne.