Home > Zboží > Rybaření s z feederovými pruty

Rybaření s z feederovými pruty

Pro rybáře známa věc ale pro lidi, kteří se v tomto odvětví nepohybují je to neznámy pojem. Feederové pruty jsou stále populárnější a fungují na principu klícky, která je naplněná krmením. Indikace záběru poté probíhá přímo na prutu, který je velmi citlivý. Pruty bývají tvořeny dvěmi až třemi díly a v balení bývá několik barevných náhradních špiček, většinou se používají pro lehčí rybaření. Na trhu jsou ale také speciální pro větší zátěž, které mají zátěž i 150+. Když prut napneme dáme ho do stojanu a postavíme kolmo. Pruty se vybírají podle jejich délky a tvrdosti Majitelé těchto prutů mají často větší úspěšnost, musíte si ale najít prut podle vaší potřeby a tak jak vám bude vyhovovat.

Feederový prut

Najít si ho můžete na stránkách a e-shopech pro rybáře, kterých máme nespočet. Já si našel skvělý e-shop. Na této stránce samozřejmě nenabízejí jen feederové pruty ale veškeré vybavení pro rybaření jako jsou veškeré druhy prutů, ostatní potřeby pro rybaření, oblečení pro rybáře, spacáky a různé příslušenství k nocování, různé čluny a nebo také rybářské lehátka a křesla. Mimo jiné taky vybavení půjčují pokud by se nám nevyplatilo si celou výbavu kupovat. Také tam jsou rozsáhle popsány různé techniky rybaření. Ke každému produktu najdeme podrobný popis a návod k používání takže máme přesnou představu co od něj očekávat. Při registraci také nabízí různé výhody jako třeba slevu na první nákup nebo věrnostní programy. Také tam můžete najít nespočet různých článků o rybaření.

Rybaření

Ať už jste zkušený rybář a nebo třeba začátečník myslím si, že tímto e-shopem rozhodně chybu neuděláte. Dost věcí Vám tam vysvětlí a nebo si můžete jen tak přečíst články. Pokud máte jakýkoliv dotaz mají tam telefonní číslo na zákaznickou linku a také email kde se můžete taktéž zeptat. E-shop je velmi přehledný a rozhodně se tam neztratíte.