Home > Zboží > Současná produkce autožárovek Osram je odrazem týmové spolupráce vývojářů a výrobních složek

Současná produkce autožárovek Osram je odrazem týmové spolupráce vývojářů a výrobních složek

Night Breaker Laser
Vynikají bílým intenzivním světlem a delším světelným kuželem. Lépe osvětlují krajnici a přispívají k větší bezpečnosti silničního provozu. Využívají nejmodernějších poznatků vývojového pracoviště Osram, jsou osazeny kvalitnějším vláknem a jsou vyráběny tzv. technologií laserové abrace.
světlo auta.jpg
Night Breaker Unlimited
Viditelnost je ve srovnání s běžnými halogenovými žárovkami vyšší o 110 procent. Jsou ideálním zdrojem světla zejména pro noční jízdy.
Silverstar 2.0
Vynikající poměr cena/výkon je dobrou volbou pro běžný provoz na všechny typy silnic. Výrobce autožárovek Osram se v tomto případě zaměřil na kvalitu a vyšší výkon v souladu s udržením standardní úrovně jejich životnosti. Tyto zdroje jsou vybaveny speciálním stříbrným vrchlíkem pro atraktivní design a hodí se především pro světlomety s čirým sklem.
Xenarc Night Breaker Unlimited
Poskytují vysoký výkon a nadstandardní množství světla. Úspěšně konkurují xenonovým výbojkám, zejména o 20 metrů delším kuželem světla a zhruba o pět procent zintenzivněným bílým světlem. Jsou ideální pro bezpečnou a především pohodlnou jízdu v noci.
acura světlometu.jpg
LEDambient CONNECT
Stylová řada pro osvětlení interiéru. Lze ji spárovat s několika zařízeními prostřednictvím technologie Bluetooth. Světla mohou barevně pulsovat např. do rytmu hudby. LED diodová světla lze barevně přizpůsobit podle nálady, počasí, a ročního období. Teplé, nebo naopak studené tóny barev podtrhnou zážitek z jízdy zejména v noci.
LED Retrofit
Osvětlení interiéru v barevných tónech od 4000 do 6800 K, tedy od teplejšího bílého světla k chladnějším tónům modrých odstínů. Tato produktová řada umožňuje výrazné a jasné osvětlení uvnitř vozu.
OSRAM Ultra Life
Extra dlouhá životnost, až 4x vyšší ve srovnání s běžnými žárovkami do čirých světlometů. Ideální pro velké nájezdy kilometrů.
XENARC Ultra Life
Výrobce poskytuje na tyto xenonové výbojky záruku 10 let při online registraci. Životnost je čtyřnásobná oproti konkurenčním modelům standardních HD výbojek.
Night Racer
Výrobky řady Night Racer jsou určeny výhradně pro motocykly. Jsou to velmi odolná halogenová svítidla s intenzivním bílým světlem. Podle typu poskytují o 50, resp. o 90 procent, více světla, a zároveň delší osvit terénu až o 30 metrů.