Home > Zboží > Co vše zahrnuje minecraft hosting

Co vše zahrnuje minecraft hosting

Minecraft patří dlouhodobě k nejpopulárnějším hrám. Jedná se o takzvané „pískoviště“, kde si hráči mohou vytvářet vlastní svět podle svých představ. Z materiálů, které nasbírají, mohou stavět prakticky cokoliv. To vede k mnoha velmi kreativním stavbám. To však není vše, co zde můžeme dělat. Velmi oblíbenou funkcí je také multiplayer. Jednoduše řečeno, jeden z hráčů pozve do svého světa další hráče. Ti zde pak mohou stavět, interagovat mezi sebou a mnohé další.

Samozřejmě to není tak jednoduché. Nestačí jen pozvat do svého herního světa partu lidí. Minecraft hosting GamerHost totiž také znamená určitá privilegia a povinnosti. Jistě, žádná z nich není nijak vymahatelná, avšak pokud chceme, aby se k nám hráči rádi vraceli, je dobré je mít na paměti.

epické stavby v Minecraftu

Jednou z hlavních věcí je připravení zajímavého světa. V naprosté většině případů rozhodně není ideální pozvat tam někoho, pokud jste právě začali hru, a ještě nemáte žádné zdroje. Mnohem lepší je počkat, až vytvoříte zajímavé prostředí. Možné je také přidat nejrůznější výzvy, které musí ostatní překonat. Věřte, že toto si užijí mnohem víc, než kdyby zde nic nebylo.

Ovšem nejsou to jen příjemné věci, které má majitel hostingu na starosti. Pokud se totiž nerozhodne ji svěřit někomu jinému, má také funkci moderátora. Ta znamená řešit spory mezi jednotlivými hráči, kontrolovat, zda všichni hraní fér, zda někdo nepodvádí či nešikanuje. K vynucení dodržování etikety má pak k dispozici nástroje jako možnost odnětí přístupu na daný server. Může ovšem být mnohem kreativnější.

farma v minecraftu

Velmi oblíbené je umístění mnoha silných nepřátel přímo na provinilého člověka, případně jeho vyhazování do vzduchu pomocí dynamitu. Možností je také dát mu do cesty překážky, jako je například láva. Záleží jen na kreativitě moderátora, pro co se rozhodne. Pokud se o svůj server člověk stará dobře, nebude mít o návštěvníky nouzi. Naopak, když na vše bude, jak se říká, kašlat, nikdo mu tam chodit nebude. Přeci jen, zábava je u tohoto typu hraní to nejdůležitější.