Home > Zboží > Místo papíru plast, to se zkrátka vyplatí

Místo papíru plast, to se zkrátka vyplatí

Když posíláte dopis, stačí vám k tomu klasická papírová poštovní obálka. To díky tomu, že papír je stavěný na to, aby vydržel nápor dopisu, popřípadě nějakého dokumentu, který není ani těžký, ani objemný. Jenže co dělat v případě, kdy potřebujete poslat nějakou větší zásilku? V takovém případě musíte sáhnout po krabici, která je však velmi nepraktická. Při jejím posílání zaplatíte mnoho peněz a celkově se tento princip zásilek vůbec nevyplatí, pokud tedy neposíláte něco skutečně velkého.

barevné obálky

Vyzkoušejte nový způsob posílání zásilek

Určitě jste slyšeli o plastových poštovních obálkách. Právě ty se stávají hitem dnešní doby, neboť jsou levné, snadno se s nimi manipuluje a nezabírají mnoho místa. Přesto však vydrží skutečně tvrdé zacházení a při jakémkoliv poškození zásilky to hned poznáte. Proto se není čemu divit, když firmy posílají balíčky právě v těchto materiálech, a nikoliv ve starém a nepraktickém papíru. Papír slouží jen pro dopisy, a proto se rozhodně nebojte vyzkoušet něco nového.

5 důvodů, proč byste měli vsadit na plast:

Vydrží tvrdé zacházení – například při neopatrné manipulaci při přepravě
Jsou velmi skladné – při složené formě nezaberou více místa než papírové obálky
Nejsou drahé – cena se pohybuje od 1,29 Kč za jeden kus
Poškození jde ihned poznat – protržení nejde nijak spravit = důkaz o poškození
Dokážou snížit náklady na poštovné i balné – menší hmotnost i rozměry

obálky barevné

Pokud uvažujete o tom, že byste do těchto produktů zainvestovali, určitě to tak udělejte. Získáte totiž jedinečnou příležitost posílat zásilky tak, abyste s nimi měli co nejméně práce, a ještě za ně zaplatili skutečně to minimum, které se dá. Proto se zaměřte na možnosti, které vám plastové materiály dávají a nebojte se inovace v podobě těchto zajímavých matriálů. Oceníte to jak vy, tak samotná pošta či přepravci, a proto s chutí do používání těchto materiálů.