Home > Podnikání > Profesionální stěhovací služby – to je i stěhování na klíč

Profesionální stěhovací služby – to je i stěhování na klíč

Když zaslechnete někde výraz „na klíč“, pravděpodobně budete očekávat komplexní služby od A do Z. Máte pravdu a týká se to i přestěhování z bodu A do bodu Z. S trochou humorné nadsázky se tu snažíme naznačit, že můžete tuto službu poptávat u profesionálních stěhovacích firem, a to za rozumnou cenu. Co vlastně obnáší tento proces a s čím můžete počítat?

stěhování do nového domu

Zabalení věcí – máte-li skutečně cokoli jiného na práci, např. podnikáte a každá hodina je vám drahá a nehodláte ztrácet zbytečně čas vkládáním věcí do kartonových krabic, můžete tím pověřit stěhovací firmu. Ta na vyžádání tyto věci opět na novém působišti uloží do skříní tak, jak byly původně uvnitř nábytku umístěny.

Rozebrání nábytku – domníváte-li se, že stěhovací firma bude mít problém rozebrat kompletní kuchyňskou linku a vestavěnou šatní skříň na míru, která je umístěna ve vaší předsíni, pak nemějte obavy. Toto je běžnou součástí pracovní náplně těchto firem a navíc jsou pojištěné pro případy zničení či ztráty vašich věcí včetně nábytku. Stěhovací firmy nábytek rozeberou a na novém místě jej opět smontují a přizpůsobí aktuálním podmínkám, je-li to technicky proveditelné.

zařízený byt

Koberce a bytové doplňky – za jistých okolností a dle domluvy je možné provést i pokládku koberců a instalaci nezbytného bytového vybavení, jako jsou stropní či nástěnná svítidla, garnýže, rolety, věšáky, poličky, zrcadla, různá madla a úchyty, dekorační předměty a cokoli, co vyžaduje vrtání do zdiva a betonu.

Domluva termínu – velmi záleží na tom, abyste stěhovací firmu oslovili s předstihem několika týdnů, jde o to, že mohou být zamluvené hlavně víkendy. Ovšem poptáváte-li profesionální stěhovací služby https://stehovani-mamut.cz/profesionalni-stehovaci-sluzby/ včas, máte takříkajíc jistotu, že stěhování na klíč nebude problém. Můžete pak vyrazit na dovolenou nebo se věnovat své pracovní činnosti a pouze předat klíče od obou nemovitostí a případné instrukce, které budou k přestěhování nezbytné.