Home > Finance > Přejete si hypotéku?

Přejete si hypotéku?

Hypotéka bez příjmu je možná, avšak za jistých podmínek, samozřejmě. Pokud toužíte po vlastním bydlení a nemáte dostatek svých naspořených financí, tak přichází na řadu nějaký úvěr či již zmíněná hypotéka bez příjmu. Ovšem všechno má svá pravidla a omezení a nic není jednoduché nebo jen tak. Vždy si banka každého žadatele řádně prověří a zjistí, jestli zrovna on je ten vhodný a správný adept, kterému mohou bez problému a bez rizika půjčit. Víte, je jasné, že banka nepůjčí jen tak někomu. Chce si ověřit, jestli onen člověk je spolehlivý a jestli není v registru dlužníků nebo nemá nějaké vroubky z minulých dob, co se týče půjček. A pokud máte například paušál, tak platíte ho pravidelně?

Spočítejte si i úroky za hypotéku

A jste si vážně jistí? Já bych jen chtěla informovat, že pokud neustále platíte paušál třeba vždy po upomínce nebo se vám to několikrát stalo, tak je to taky problém. Sice ne vždy, ale některé banky vyžadují i toto, aby bylo placeno poctivě a včas. Pokud banka uzná, že když neplatíte včas závazek k paušálu, tak může nabýt dojmu, že ani hypotéku bez příjmu nebudete platit včas a může vám hypotéku jistě zamítnout. Myslím, že to byste jistě nechtěli.

I chalupu na hypotéku bez příjmu pořídíte

Takže je vhodné alespoň tři roky před hypotékou být finančně absolutně v pořádku, aniž by vám přišla nějaká upomínka. To samé platí i o tom, jestli platíte pravidelně složenky nebo nemáte u nějaké státní společnosti dluh. Nebo pokud byl člověk ve vězení za vážný zločin, tak to taky může být vroubek a překážka při braní si hypotéky bez příjmu. Vězte, pokud máte v trestním rejstříku, že jste vykradli banku, tak se s hypotékou bez příjmu jistě rozlučte. Víte i banka chce mít nějaké jistoty, že vy budete spolehlivě a přesně na den splácet hypotéku. Banka nepůjčí během minuty jen tak někomu a člověk by to měl samozřejmě vždy respektovat a nezlobit se, když v bance neuspěje. Může mu to vyjít třeba jindy. A zajímá vás hypotéka bez příjmu více? Přáli byste si ji? Tak pak koukněte na náš web.