Home > Podnikání > Jaká je cena Viagry na trhu

Jaká je cena Viagry na trhu

Také patříte k lidem, kteří na Internetu vyhledávají formulace slov, například Viagra cena? Pak vás možná výsledek hledání nemile překvapí. Cena tohoto přípravku, který je v České republice stále pouze na lékařský předpis, činí přibližně od jednoho tisíce do třech tisíc korun dle typu tablet. Zaplatit za dvanáct tabletek tři tisíce korun, nezdá se vám to až příliš? Nebylo by lepší řešit problém jinak a levněji?

tablety Viagry

Pátrejte po příčině problémů

Mnoho lidí ve svém životě řeší důsledky, nikoli příčinu problémů, tato chyba je bohužel velmi častá a netýká se to navíc pouze našeho zdraví. Díky tomu se problém opakuje tak dlouho, dokud dotyčná osoba na něj nepřijde a neodstraní jej. Vlastně se jedná o jeden ze základních kosmických zákonů příčiny a následku, protože cokoli uděláte, vždy to má na vás a vaše okolí nějaký dopad, jinak by také ani nemohlo nic existovat a fungovat. Jinými slovy, jestliže budu pravidelně pít alkohol a kouřit cigarety, nemohu očekávat pevné zdraví, i když tu do jisté míry hrají určitou roli geny, ale skutečně pouze do určité míry.

Korejský ženšen

Zákon příčiny a následku zasahuje i do oblasti sexuality, kvality erekce a množství testosteronu v mužském těle. Abychom byli co nejdéle zdraví a užívali si sex v patřičné kvalitě, musíme tomu také jít naproti:

Stres – obrovský negativní vliv na kvalitu života obecně, tedy i na kvalitu sexu, má stres. Pátrejte po jeho příčinách a snažte se je ze svého života vyloučit. Čím více jich odstraníte, tím lépe pro vás. A pokud to někdy nejde příliš hladce, užívejte adaptogenní bylinky, například Kotvičník zemní, Macu peruánskou nebo Ženšen.

Životospráva – že bychom se měli dostatečně hýbat a cvičit, ví každý, ale ne každý má přehled o tom, co jíst. Kromě alkoholu a cigaret omezte živočišné potraviny, zejména maso a kravské mléko, vyřaďte bílý cukr (sladkosti) a bílou mouku (chléb, rohlíky) a nahraďte je celozrnným pečivem, čerstvým ovocem a zeleninou, luštěninami, ořechy a kvalitními rostlinnými oleji lisovanými za studena.