Home > Finance > Se správnou hypotékou je podnikání hračka

Se správnou hypotékou je podnikání hračka

Rozjíždíte podnikání? Pak jistě potřebujete peníze na vhodné nebytové prostory, na vybavení kanceláří, na platy zaměstnanců anebo třeba na zboží. A tím to ještě zdaleka nekončí. Do podnikání se možná vrháte poprvé anebo také už po několikáté. A pak si s sebou možná z minulosti nesete také nějaký škraloup v podobě záznamu v registru. Takový záznam může být naprosto bezvýznamný anebo také ne. Ať už je tomu jakkoli, tak je jisté, že banka nic takového posuzovat nebude. Pro klasický bankovní dům je každý záznam v registru stejně významný, a to bankovním úředníkům nevysvětlíte. A neměli byste počítat s tím, že nad vámi zavřou oko jen proto, že jste například pozdě zaplatili za energie. Se záznamem v registru se k vám v každém bankovním domě otočí zády, takže nemá smysl je jeden po druhém obcházet.

platební karta

Ovšem naopak je jednoznačně smysluplné usednout k internetu a zapátrat tam po nabídkách nebankovních společností. Jistě brzy narazíte na možnost sjednat si hypotéku bez registru, a to je ta pravá volba pro vás.

euro

U této hypotéky nemusí žádný záznam v registru vadit, i kdyby byl větší. Mnohem důležitější je výše vašich příjmů, a konkrétně to, zda máte dost peněz na splácení měsíčních závazků, které z takového úvěru plynou. Pokud ano, tak neváhejte a vyplňte online žádost, kterou snadno najdete na webových stránkách nebankovní společnosti. Stačí, když se za budoucí úvěr zaručíte vhodnou nemovitostí, a máte vyhráno. Může to být klidně nebytový areál pro podnikání, ale třeba i váš byt anebo pozemek. Konkrétně to záleží na tom, o kolik peněz chcete žádat. Čím vyšší máte cíle, tím hodnotnější nemovitost je potřeba poskytnout jako záruku. Během několika málo dní nebankovní společnost ověří, jaká je její hodnota a sdělí vám, kolik peněz vám může nabídnout. Všechno bude rychlé, bez komplikací, a brzy budete mít peníze na podnikání v kapse.