Home > Technika > Novinky od APPLU

Novinky od APPLU

IPHONE X:
–        Nový iPhone X má velký 5,8 palcový displej, který pokrývá prakticky celou přední stranu. Zmizely rámečky okolo displeje, pryč je i ikonické středové tlačítko. Telefon tak nově ovládáte pomocí gest na displeji, případně bočními tlačítky.
–        Na telefonu již nenajdete ani tolik populární čtečku otisků prstů, kterou nahradilo rozpoznávání obličeje.
káva, mobil a internet
–        iPhone X má skleněná i záda a boky obepíná jemný kovový proužek.
–        Fotí duálním fotoaparátem s 2x optickým zoomem, který je doposud nejdokonalejším, jaký kdy Apple vyrobil.
–        Nechybí mu navíc ani bezdrátové dobíjení.
–        iPhone X bude dostupný ve dvou variantách s 64 GB a 256 GB prostorem pro data.
–        Jeho cena bude na českém trhu extrémně vysoká a to 29 990 Kč v provedení 64 GB a 34 490 Kč v provedení 256 GB.
iPhone a chytré hodinky 
APPLE WATCH:
–        S novými hodinkami od Applu si budete moci i zavolat. Třetí generace Apple Watch bude dostupná i v LTE variantě, tedy se zabudovanou elektronickou SIM, která hodinkám dodá stejné možnosti, jako běžný telefon, tedy volat a psát SMS ve vybraných zemí světa, kam bohužel ČR zatím nepatří. Elektronickou SIM u nás zatím operátoři ověřují a testují.
–        Apple Watch Series 3 se vzhledově prakticky nijak neliší od předchozích dvou generací. Vylepšení se však dočkal jak procesor, který je výkonnější než u předchozí generace, tak baterie, která je schopná udržet hodinky v provozu i se zapnutým LTE celý den.
–        Hodinky se v 38 mm verzi s wi-fi připojením budou u nás prodávat od 9 790 Kč.
ovládání chytrých hodinek
IPHONE 8 a 8 PLUS:
–        Nové klasické iPhony budou mít již čtvrtým rokem stejný design, jedinou výraznější povrchovou změnou jsou záda telefonu, která už nepokrývá kov, ale sklo.
–        Jedná se o dvojici smartphonů, kdy iPhone 8 je menší a iPhone 8 Plus je ten větší. Liší se jak velikostí, tak výbavou.
–        iPhone 8 má 4,7 palcový displej a jeden snímač fotoaparátu na zadní straně, iPhone 8 Plus má dva fotoaparáty, tedy dvojnásobný optický zoom a velkou 5,5 palcovou obrazovku.
–        Nejlevnější bude 64 GB iPhone 8 za 20 990 Kč, naopak za iPhone 8 Plus s 256 GB prostoru pro data si zaplatíte neuvěřitelných 28 490 Kč.