Home > Sport > Léto, děti, voda, sluníčko, které svítí – to všechno k sobě patří

Léto, děti, voda, sluníčko, které svítí – to všechno k sobě patří

Abychom se mohli těšit z krásného letního počasí, tak se také občas potřebujeme osvěžit. Nejlepší je to v době, kdy je opravdu parno, a letní měsíce jsou v plném proudu https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu.

Dopřejte si nyní i osvěžení v rámci vaší zahrady

Nemáte bazén? Nevadí! Můžete mít sprchu. Venkovní solární sprcha je novinkou v produktech, které se dají pořídit přímo na vaší zahradu. Budete tak mít sprchu venku. Vypadá jako klasická, ale je neobyčejná a to díky tomu, že nebudete muset platit teplou vodu. Ta se bude nahřívat sama a to díky slunečnímu záření, které na tělo sprchy bude dopadat. Úžasné a praktické! Velice výhodné a také vhodné pro každého milovníka vody nebo letního osvěžení. Stačí k tomu rovný povrch a všechno ostatní je součásti balení. Vyberete slunečné místo, kam dopadá sluneční záření co možná nejdéle, aby se vám tato sprcha mohla co nejvíce a nejdéle zahřívat a pak už jenom stačí to všechno napojit. K napojení postačí vhodný rozvod vody. Instalace je tak velice jednoduchá a rychlá. Teplou vodu můžete mít už ten samý den! Stačí nechat nahřát tělo sprchy, které je vyrobeno ze speciálního materiálu a pohlcuje co nejvíce sluneční záření a díky tomu ohřívá vodu právě v tomto těle, v takové, dalo by se říct nádobě. Pak si můžete volně regulovat teplotu vody, jestli chcete studenější nebo teplejší.
1. Voda může mít až příjemných 70°C. Normálně se může pohybovat od 60 do 70°C.
2. Vždy raději dejte páku do polohy studené vody a až posléze přidávejte teplou, abyste se neopařili, jde jenom o bezpečnostní opatření a spíše radu, jak si neuškodit na zdraví.
3. Využít ji můžete na opláchnutí před vstupem do bazénu, nebo na osprchování se po výstupu z chlorované vody. Nemusíte tak navštěvovat vaši koupelnu ve vaší domácnosti.
4. Skvělé pro všechny zahrádkáře a chataře. Můžete to mít jenom u chaty, kde máte přívod vody, nepotřebujete bazén, ale máte osvěžení a čistou a teplou vodu.
5. Pro děti je to vynikající zábava na celé dny. Mohou se jen tak osprchovat, blbnout a hrát si. Děti většinou milují vodu a v létě je to příjemná změna jak se osvěžit.
6. Skvělé osvěžení v létě naprosto pro každého. sea1