Home > Zboží > Hravé učení pro nejmenší

Hravé učení pro nejmenší

Děti se učí nejrůznějším věcem takřka od narození. I vy můžete nemalou měrou přispět k jejich rozvoji a zdravému vývoji, podporovat jejich myšlení, logické uvažování, kreativitu a naučit je spoustě novým věcem. Už od malička, když začnou mluvit je tak můžete nenásilnou a hravou formou, která je bude bavit, postupně začít učit písmenka, aby pak pro ně byl snazší nástup do mateřské školy a následně pak na základní školu.
K učení písmenekvám pak skvěle poslouží nejrůznější pomůcky. Jednou z nich je například barevná abeceda pro děti v podobě puzzle. Díky tomu se tak vaše ratolesti mohou naučit nejen některá z písmenek, ale také barvy a logické uvažování. Tuto hračku ocení kluci i holky už od batolecího věku. Díky různým barvám je zaujme, díky velikosti jsou zase i pro nejmenší snadné na úchop.
písmena abecedy
HRAČKY, KTERÉ MAJÍ SMYSL A KTERÉ NĚCO DAJÍ
Proč kupovat zbytečné plastové hračky, které dětem nic moc nedají? Investujte raději do výukových hraček a her, které mají smysl a které pomáhají zábavnou formou k učení a seberealizaci. Pořiďte vašemu potomkovi tuto všestrannou hračku, která jej připraví v období předškolního věku. Díky základní znalosti písmenek abecedy pro něj pak bude snazší nástup do základní školy a rozhodně se mu takovéto znalosti neztratí.
Využijte zájmu malých dětí o učení nových věcí a pořiďte jim k tomu tuto skvělou pomůcku. Malí caparti jsou velice učenliví, a pokud jde o hru, tak takovou formou se naučí novým věcem velice snadno a rychle. V tomto případě tedy nejrůznějším písmenkům, ze kterých se pak i mohou učit skládat jednotlivá slova.
barevná abeceda
Pořiďte vašim dětem školkou povinným krásnou dřevěnou abecedu, se kterou se nejen naučí písmenka, ale také si procvičí skládání puzzlí a natrénují si logické uvažování. Pořiďte vašim ratolestem zábavné učící hračky v krásném dřevěném provedení.